08.06.2017 15:22

В травні 2017 року ТОВ-НПП «Укргазгеоавтоматикою»  були виконані роботи по проектуванню систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в 33 приміщеннях ПрАт «КОЛОС».

Проект передбачає оснащення системою пожежної сигналізації та системою оповіщення людей про пожежу та управління евакуюванням людей та системами автоматичного пожежогасіння приміщень будівель ПрАт «КОЛОС». Проект розроблено відповідно до Правил пожежної безпеки України та Кодексу цивільного захисту України.

Для захисту об`єктів, які належать до потенційно небезпечних, було передбачено основні проекті рішення:

· встановлення пожежних сповіщувачів в приміщеннях будівель ПрАт «КОЛОС»;

· встановлення світлозвукових оповіщувачів про пожежу та світлових показчиків «Вихід» системи оповіщення людей про пожежу та управління евакуюванням (СО);

· встановлення засобів пожежогасіння (автоматичні вогнегасники, блоки дистанційного керування, світлозвукові та світлові оповіщувачі, датчики контролю положення дверей та інше);

· встановлення приймально-контрольного приладу пожежного (ППКП) та блоків дистанційного керування (БДУ) системами пожежогасіння в приміщенні пожежного поста розташованого в приміщенні прохідної адміністративного корпусу.

В проекті передбачено використання ліцензійного та сертифікованого обладнання

системи адресної пожежної сигналізації «ПАРУС», яка є авторською розробкою ТОВ-НПП «Укргазгеоавтоматика» і відповідає всім стандартам міжнародного рівня в секторі пожежної безпеки підприємств:

· прилади приймально-контрольні  ППКП;

· блоки розширення БР-1;

· сповіщувачі теплові автоматичні адресні ИАТ;

· сповіщувачі димові автоматичні адресні ИАД;

· сповіщувачі ручні адресні ИАР та ИАР-01(вибухозахищені);

· блоки коммутації БК-24;

· плати фільтрів ПФ-001 та інші.

При проектуванні захисту кабельних споруд були застосовані нові технології , сумісні для роботи з САПС «Парус», а саме сповіщувачі теплові пожежні лінійні моделі ТС 172N, виробництва фірми «SafeFireDetectionInc.»(США).

У зв’язку з підвищеною небезпекою об`єктів, склад проектної документації включив в себе окрім загальних розділів ПС (пожежна сигналізація),  ЕТР (електротехнічні рішення), СЗ (система зв’язку),  К (кошторисна документація) ще наступні  розділи:

· ОВНС – оцінка впливу на навколишнє середовище;

· ПОБ – проект організації будівництва;

· ІТЗ – інженерно-технічні заходи цивільного захисту;

 

· В – технічний звіт про інженерно-технічні вишукування, розробка котрого пов’язана з прокладанням кабельних комунікацій в землі. Обновлено 08.06.2017 15:29